SEO auditom si ušetrite námahu

Pokiaľ ste vlastníkom internetovej webstránky a neviete, prečo máte málo zákazníkov, prečo o vás vie stále tak málo ľudí, alebo prečo sa nenachádzate v popredných miestach vo vyhľadávači, určite by ste si mali dať vypracovať SEO audit.

seo audit vám totižto garantuje dostatočne vysoké umiestnenie webovej stránky v internetovom vyhľadávači, čo výrazne prispeje aj k zvýšeniu návštevnosti stránky o desiatky až stovky percent, vybudovanie si miesta na trhu, medi zákazníkmi a taktiež zvyšovanie obratu, zisku a hodnoty značky.

 

SEO audit má pre vaše problémy riešenia v podobe objasnenia toho, čo treba zmeniť, aby ste sa vyššie spomínaným problémom vyhli a dosiahli to, čo potrebujete. Pracuje taktiež aj s konkurenciou a snaží sa nájsť to najvhodnejšie riešenie pre vás, aj napriek iným konkurenčným webstránkam. Seo audit zahŕňa aj kontrolu parametrov, pri ktorých sa určuje či bude stránka úspešná a aj dôvody, prečo úspešná nie je. Dá sa povedať, že ide o jednorazovú službu. Seo audit ponúka aj test na validitu HTML kódu, test na správnu SEO optimalizáciu, spočíta sa počet návštev vašej webovej stránky, vykoná sa kontrola marketingového plánu. Celý internet sa mení zo dňa na deň, menia sa trendy, sledovanosť, každý deň môže byť “in” niečo iné, preto je dobré mať prístup k sledovanosti tohto internetového diania a treba na to aj adekvátne a rýchlo reagovať. Aj pre toto je dobré ponechať starostlivosť o váš web marketingovým špecialistom, ktorí sa vám postarajú o fungovanie vašej webovej stránky. Pomocou SEO auditu sa vám zvýši nielen potenciál stránky dosiahnuť lepšie možnosti, klientov a zárobok, ale aj dlhodobé fungovanie a stálych zákazníkov. Cez SEO audit sa dá merať hneď niekoľko vecí, ako napríklad presný počet zákazníkov na vašom webe, čo vyhľadávajú, aké majú požiadavky a ako dlho vydržia na vašej stránke. Taktiež sa dozviete, aký je dopyt po vašej stránke, aké kľúčové slová sa zadávajú najčastejšie. Zistíte štruktúru vášho kódu, či je validný a válidný, ranking stránok, zobrazovanie sa v internetových vyhľadávačoch či správne použitie odkazov. Mať graficky dobre spracovanú webstránku nestačí. Vhodnou optimalizáciou si získate tú vrstvu zákazníkov, ktorých chcete zaujať a zároveň im umožňujete nájsť to, čo hľadajú. Je úplne jedno, v čom podnikáte. Zviditeľnenie sa na popredných miestach vo vyhľadávači by malo byť vašou prioritou. Audit vedie k správnemu zorganizovaniu si všetkého, čo s úspešným webom súvisí od začiatku až dokonca. Pokiaľ máte webovú stránku hotovú, ešte len potom všetko dôležité začína. O stránku sa totiž treba stále starať, treba na ňu umiestňovať články, aktualizovať ju, mala by obsahovať novinky o danej problematike a ponúkať spätné odkazy a ponúkať komunikáciu so sociálnymi sieťami. Seo optimalizáciu je potrebné robiť opakovane práve kvôli nestálosti internetovej problematiky, aktuálnych tém, ktoré menia aj kľúčové slová, hlavne ich vyhľadávanosť, ktorá sa vývojom rôznych udalosti mení.

SEO audit a seo optimalizácia nie je vec, ktorá sa oplatí obchádzať, pokiaľ chcete mať svoju webovú stránku na správnom mieste a v správnom čase s tým, aby obsahovala presne to, čo budúci zákazníci hľadajú. Ušetrí vám to veľa času a hlavne sa vám to vráti vo forme ziskov, ktoré sa vďaka seo audite budú zvyšovať niekoľkonásobne.