Záhradné altánky – výber a montáž

Záhradné altánky – oázy pokoja na našich záhradách. Kto by nepoznal ten pocit, keď sa po namáhavom dni ocitne konečne vo svojom altánku, kde už ho čaká iba relax. Prosím? Vy vraj ešte svoj záhradný altánok nemáte? Potom ste na správnom mieste. Drevený záhradný altánok je snom každého majiteľa zelenej záhrady. Vďaka nemu naberá záhrada jedinečnú náladu a atmosféru. A keďže ste nás našli, tak do skutočnej oázy pokoja máte iba krôčik.

Z čoho vyrábame záhradné altánky.

Záhrada, to je vlastne príroda a preto pre záhradné altánky a ich stavbu by mali byť použité prírodné materiály. Konštrukciu našich záhradných altánkov tvorí výhradne kvalitné, dobre spracované  a vysušené borovicové drevo. Zvyšok je už na Vás. Ponúkame bohatý výber rôznych záhradných altánkov. Momentálne máme v našej ponuke viac ako 15 modifikovaných modelov záhradných altánkov pričom mnohé z nich sú v akciovej zľave. Stačí si vybrať konkrétny model a zvoliť veľkosť. Väčšinu z našich záhradných altánkov totiž ponúkame v rôznych veľkostiach.  Súčasťou niektorých altánkov sú aj stoly a lavice na sedenie. Každý náš záhradný altánok je impregnovaný ochranným, vode odolným náterom, ktorý je možné individuálne vybrať z našej farebnej škály. Je tak len na Vás ako sa rozhodnete. Ako krytinu používame kvalitný fínsky šindeľ. Potom už len stačí vyplniť objednávku a nový záhradný altánok je Váš. Na tomto odkaze si môžete stiahnuť bohaté portfólio našich záhradných altánkov.

dreveny-altanok

Kvalita a stavba „na kľúč“.

Všetky naše produkty zaručujú dokonalú stabilitu a estetický vzhľad. A že nie ste domáci kutil a stavba záhradného altánku Vám zaberie viac času? S tým si nerobte starosti. Naši remeselníci Vám nielenže altánok vyrobia a privezú, dokonca ho aj zmontujú priamo u Vás a uvedú do prevádzky. V prípade objednávky záhradného altánku a jeho montáže máte dovoz v rámci celej SR zdarma. Aj to jeden z mnohých dôvodov prečo si objednať altánok priamo u nás.

Ako to celé prebieha?

Pred montážou si vyberiete to správne miesto kde chcete relaxovať a pripravíte podkladovú plochu. Pokyny na jej prípravu nájdete aj na našich stránkach. Každý náš záhradný altánok má trojročnú záruku na použité materiály ako aj na montáž. Ako jediný na trhu poskytujeme na naše výrobky 3 ročnú záruku a na krytinu dokonca až 15 rokov pokiaľ sa jedná o lepenkový šindeľ. Za kvalitu si ručíme – používame výberovú kvalitu použitých drevín a výrobných procesov. “Nesnažíme sa byť najlacnejší, ale najlepší!”. A že Vám už vo vašom záhradnom altánku niečo chýba? Samozrejme Vám môžeme ponúknuť aj rôznu doplnkovú výbavu, ako je napríklad kvetináč, či náter v bielej farbe. Ak ste náhodou nenašli altánok, ktorý by vyhovoval vašim požiadavkám, neváhajte nás kontaktovať a my Vám zhotovíme produkt na mieru šitý vašim predstavám.

Vy máte svoje požiadavky, my máme pre Vás riešenia. Aké jednoduché – a zrazu je Váš nový záhradný altánok na svojom mieste, stačí sa v ňom usadiť a užívať si pohodlie a príjemný tieň, ktorý Vám Váš nový záhradný altánok poskytne.