Premiѐre – lukratívne byty v Bratislave

Myslíte si, že tie najlepšie byty v najlepších lokalitách sú už dávno rozchytané? Nie je to celkom pravda. Z času na čas sa objavia výnimky, dokonca aj v hlavnom meste Slovenska. Jednou z týchto výnimiek je Premiѐre.

Premiѐre je názov novostavby, ktorá sa nachádza priamo v bratislavskom Starom Meste. Atraktívna lokalita a možnosti pre jednotlivcov, páry i rodiny s deťmi – to sú momenty, pre ktoré by vás mal tento projekt zaujímať.

Výborná občianska vybavenosť – veľké plus

Voľné byty v Bratislave, konkrétne v Starom Meste, sú pomerne úzkoprofilovým tovarom. Práve Staré Mesto sa už dlhodobo radí k lokalitám, o ktoré je z hľadiska bývania najväčší záujem. Komplex Premiѐre nájdete na Šancovej ulici. Ak pôjdete okolo, všimnite si, ako blízko sa nachádzajú reštaurácie, oddychové zóny, obchody a ďalšie pre život potrebné služby. Skvelá občianska vybavenosť je jedným z plusov tejto lokality.

23 podlaží a byty pre rodiny i singles

Premiѐre určite neprehliadnete. Jedná sa o 23-podlažnú novostavbu a takých v Bratislave a zvlášť v Starom Meste naozaj nie je veľa. Budova ponúka jedno až štvorizbové byty, apartmány alebo štúdiá, pričom každá z jednotiek disponuje vlastnou terasou, balkónom či lodžiou. Ktorékoľvek poschodie ponúka pridanú hodnotu v podobe krásneho výhľadu na panorámu hlavného mesta.

Nadzemná záhrada a podzemná garáž

Moderné bývanie by malo ponúkať viac, než len štyri holé steny. V prípade projektu Premiѐre ide o vítanú nadstavbu v podobe nadzemnej zelenej terasy či podzemnej trojpodlažnej garáže. V prvom prípade ide o hodnotný estetický prvok, zatiaľ čo v druhom sa jedná o výsostne praktické riešenie, ktoré majiteľom bytov uľahčí už tak náročné parkovanie v Bratislave.

Zaujímate sa o predaj bytov v Bratislave? Dohodnite si osobnú obhliadku vzorového bytu priamo na mieste.