Aké ležadlá sú ideálne do záhrady a na terasy?

Nič neprivoláva príjemné pocity späté s letom ako rozloženie ležadla pripraveného na lenivý deň na slnku.

Firma VidaXL má obrovskú ponuku ležadiel, ktoré sú jednoducho dostupné online. Od klasických drevených modelov so svetlými farbami, cez nadmorské pruhy, až po nadčasové drevené kreslá. Kreslá si môžete kúpiť aj osobitne. Dodajú štýl a komfort vášmu exteriérovému priestoru. Môžete si vybrať rôzne druhy dreva – akácia, tík či bambus. Ležadlá vyrobené z tohto materiálu sú vhodné do zahradne lehatka, pretože vynikajúco ladia s okolitou vegetáciou. Vďaka nim si oddýchnete v lone prírody využívajúc slnko počas teplých letných dní. Drevená verzia je trvácnejšia a solídnejšia než iné materiály, a dodatočne, tieto ležadlá sa považujú za najuniverzálnejšie. Mnoho zákazníkov potvrdzuje, že drevené ležadlá sú veľmi pohodlné.

Plážové a kempingové ležadlá

Lepšie je, keď si na cestu zoberiete so sebou ľahšie ležadlá, ktoré sa jednoducho prenášajú. Napríklad na kemping sa vynikajúco hodia hliníkové verzie. Napr. pohodlné ležadlo so strieškou vám poskytne náležité pohodlie pri poobednom zdriemnutí, či pri opaľovaní alebo čítaní. Perfektné na používanie na čerstvom vzduchu, na takých miestach ako sú patiá parky, pláže a rôzne iné. Avšak ležadlo môžete využívať nielen počas teplých dní, ale aj počas jari, aby ste si mohli vychutnávať spoločné chvíle s najbližšími v komfortných podmienkach. Vďaka skladacej konštrukcii sa hliníkové ležadlá dajú ľahko uchovávať, keď ich práve nepoužívate. Isto vás pri prezeraní našej bohatej ponuky milo prekvapí množstvo sortimentu na výber, nielen mnoho materiálov, z ktorých môžu byť ležadlá vyrobené, ale aj rôzne dizajny, farby a tvary. VidaXL kladie dôraz na estetiku a kvalitu zhotovenia ponúkaných výrobkov. Vďaka tomu môžete ostať vytúžené ležadlo od renomovaného výrobcu za výhodnú cenu.

Na čo sa zamerať pri výbere záhradného lehátka?

Lehátko musí byť predovšetkým pohodlné a funkčné. Tieto dva faktory rozhodujú o tom, či budete tento kus nábytku používať každý deň. Preto je dôležité venovať pozornosť už spomínanej úprave. Možnosť meniť uhol sklonu ležadla zaručuje, že si vždy budete môcť vybrať pohodlnú polohu na sedenie alebo ležanie. Nemenej dôležité sú podrúčky a opierka na nohy, ktoré oceníte pri relaxácii na záhrade. Vďaka prvej z nich si budete môcť pohodlne oprieť ruky pri čítaní knihy alebo prezeraní smartfónu, zatiaľ čo opierka nôh vám umožní pohodlne si sadnúť a natiahnuť si nohy.